امکانات تلویزیون + آموزش

آپدیت تلویزیون‌های هایسنس Hisense

آپدیت تلویزیون‌های هایسنس Hisense

امروزه بیشتر از کاربران به خرید تلویزیون‌های هوشمند روی آورده‌اند. تلویزیون‌های هوشمند گزینه ای مطمئن هستند و شما می‌توانید به راحتی خانه‌های شیک و زیبا داشته و طعم یک زندگی هوشمند را بچشید. تلویزیون‌های هایسنس توسط برند Hisense بازار عرضه شده است و از محصولات هوشمند می‌باشند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که دارای تلویزیون هوشمند هایسنس هستید می‌توانید به راحتی این تلویزیون‌ها را آپدیت کنید. در این مقاله قصد داریم در مورد چگونگی آپدیت تلویزیون‌های هایسنس با شما گفت‌وگو کنیم.
شرکت هایسنس معمولاً در تلویزیون‌های خود سیستم‌های ULED و LED را به کار می‌برد. شرکت هایسنس محصولات با کیفیت خوبی دارد و تمامی تلویزیون‌های هوشمند هایسنس مجهز به برنامه‌های از پیش نصب شده هستند. باید گفت که هایسنس یک فروشگاه برنامه اصلی نیز دارد و شما به راحتی می‌توانید محبوب ترین برنامه‌های موجود در بازار را در این فروشگاه پیدا کنید. اگر تلویزیون شما از نوع هایسنس است یا می‌خواهید تلویزیون ‌هایسنس بخرید برای اینکه از این تلویزیون به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و یاد بگیرید که چگونه برنامه‌های جدید را بر روی آن بارگیری نمایید با ما همراه باشید در این مقاله چهار روش به روز رسانی برنامه‌هادر تلویزیون‌های هایسنس را برای شما توضیح میدهیم.

آپدیت تلویزیون‌های هایسنس Hisense

نصب مجدد برنامه

یکی از روش‌هایی که معمولاً ساده‌ترین روش برای آپدیت تلویزیون هایسنس به کار می‌رود نصب مجدد برنامه‌ها میباشد. فروشگاه محلی هایسنس دنیایی از برنامه‌ها و امکانات را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اگر شما برنامه بومی به روزرسانی جدیدی را می‌خواهید انجام دهید این کار در صورت متصل شدن به اینترنت به صورت خودکار برای شما انجام می‌شود و شما هیچ کاری لازم نیست انجام دهید اما اگر شما قصد دارید برنامه بومی هایسنس را که نصب نیست به روز رسانی کنید می‌توانید شناسی برنامه را حذف کرده و مجدداً آن را نصب کنید. این نکته را به خاطر داشته باشید که با برنامه‌های از پیش نصب شده نمی توان این روش را انجام داد. در ادامه چگونگی حذف برنامه و بارگیری مجدد آن را برای شما توضیح میدهیم.
1. برای نصب مجدد برنامه در قدم اول شما باید به صفحه اصلی Hisense بروید.
2. سپس با استفاده از ریموت کنترل برنامه مورد نظر خودتان را انتخاب نمایید.
3. بعد از انتخاب برنامه برای اینکه آن حذف شود بر روی کلید قرمز رنگ ضربه بزنید.
4. در گام بعدی از شما سوال پرسیده می‌شود که آیا از حذف برنامه اطمینان دارید شما در صورت تمایل به حذف برنامه گزینه تایید را بزنید.
5. در قدم بعدی باید به فروشگاه هایسنس بروید و برنامه مورد نظر خودتان را انتخاب نموده و آن را دوباره نصب کنید.
6. شما بعد از اینکه برنامه مورد نظر خودتان را حذف و سپس نصب کرده اید می‌توانید آخرین نسخه برنامه بومی هایسنس را دریافت نمایید.

نصب مجدد برنامه
سیستم عامل را به روز کنید

یکی دیگر از روش هایی که برای آپدیت تلویزیون هایسنس به کار می‌رود به روز کردن سیستم عامل Hisense TV می‌باشد ممکن است شما بخواهید برنامه هایی را که از پیشتر نصب شده است به روز رسانی کنید اگر می‌توانید این برنامه را حذف کنید از روش قبل استفاده نمایید اما اگر امکان حذف برنامه برای شما وجود ندارد یا اگر این برنامه را حذف کنید مشکلی برای تلویزیون ایجاد می‌شود شما به راحتی می‌توانید سیستم عامل تلویزیون هایسنس را به روز رسانی نمایید. به روز رسانی سیستم عامل در مقایسه با روش قبلی مزیت بیشتری دارد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که سیستم عامل قلب تپنده یک تلویزیون هوشمند محسوب می‌شود و چیزی است که تلویزیون شما را حفظ کرده است. در ادامه چگونگی بروزرسانی سیستم عامل را برای شما توضیح میدهیم.
1. برای به روز رسانی سیستم عامل تلویزیون‌های هایسنس در قدم اول شما باید به صفحه اصلی تنظیمات تلویزیون هایسنس وارد شوید. برای انجام این کار بر روی نماد cog در گوشه بالای ریموت کنترل وجود دارد کلیک کنید.
2. در گام بعدی بر روی دکمه All فشار دهید.
3. سپس به بخش About وارد شوید و نماد به روز رسانی نرم افزار را انتخاب نمایید.
4. با استفاده از ابزار Detect می‌توانید بفهمید که شما از چه نوع نسخه سیستم عاملی استفاده می‌کنید.
5. اگر سیستم عامل شما آخرین نسخه نباشد یک نماد به روزرسانی در کنار آن وجود دارد بعد از اینکه شما تمامی این مراحل را طی کرده اید تلویزیون و سیستم عامل شما آپدیت و به روز رسانی می‌شود.

پیشنهاد میکنیم برای مشاهده انواع قیمت تلویزیون روی لینک مشخص شده کلیک کنید.

سیستم عامل را به روز کنید
استفاده از گوگل پلی Google Play برای آپدیت تلویزیون‌های هایسنس

یکی دیگر از روش هایی که با استفاده از آن می‌توان تلویزیون‌های هایسنس را آپدیت یا به روز رسانی کرد استفاده از گوگل پلی می‌باشد. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که تلویزیون ‌هایسنس با گوگل پلی چه ارتباطی دارد؟ باید گفت که تلویزیون‌های هایسنس مجهز به سیستم عامل اندروید هستند و تمام سیستم عامل هایی که با اندروید کار می‌کنند برای نصب برنامه از گوگل پلی استفاده می‌کنند. تلویزیون هایسنس از ابزارهای بروز رسانی خودکار نیز پشتیبانی می‌کند شما بعد از بارگیری یک برنامه می‌توانید به طور خودکار جدیدترین نسخه‌های آن برنامه را دریافت نمایید و برای اینکه با استفاده از گوگل پلی تلویزیون هایسنس خودتان را به روز رسانی کنید مراحل زیر را قدم به قدم طی نمایید.
1. در قدم اول برنامه فروشگاه پلی را باز نمایید.
2. سپس به قسمت تنظیمات بروید.
3. و در گام بعدی نماد به روزرسانی خودکار انتخاب نمایید.
4. باید دقت داشته باشید که گزینه را انتخاب کنید که برای شما بهترین گزینه باشد.
ساده ترین وضعیتی که با آن روبرو می‌شوید این است که وقتی برنامه‌ای را از گوگل پلی بارگذاری می‌کنی این برنامه مانند گذشته برای شما کار نمی کند برای حل این مشکل شما می‌توانید برنامه را در فروشگاه پلی پیدا نموده و نسخه جدیدتر آن را نصب کنید. اگر نسخه جدیدتر برنامه وجود داشت دکمه بروزرسانی را بزنید اگر از بارگیری جانبی برای نصب برنامه با منابع مختلف استفاده می‌کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که منبعی که فایل‌های خود را از آن نصب می‌کنید کاملا قابل اعتماد باشد
شما برای انجام این کارها ابتدا به تنظیمات تلویزیون هایسنس بروید و بر روی نماد cog که در گوشه بالای کنترل از راه دور خود وجود دارد کلیک نمایید. در گام بعدی به بخش Personal بروید و سپس گزینه Security را بزنید در این قسمت می‌توانید تمامی منابعی را که بارگیری کرده‌اید مشاهده کنید در این قسمت می‌توانید دکمه منابع ناشناخته را نیز تغییر دهید.

استفاده از گوگل پلی Google Play برای آپدیت تلویزیون‌های هایسنس
استفاده از VEWD برای آپدیت تلویزیون‌های هایسنس

یکی از روش‌های که شما می‌توانید تلویزیون ‌هایسنس را بروزرسانی کنید استفاده از VEWD می‌باشد. ابتدا باید بدانید که VEWD چیست و چگونه کار میکند؟ VEWD یک فروشگاه آنلاین است و برای برنامه‌هایی که برای تلویزیون‌های هوشمند ساخته شده است به کار میرود ان یک پلتفرم می‌باشد که تمامی برنامه هایی را که در سرویس‌های ابری ذخیره می‌شوند دارد. باید گفت که اکنون VEWD بیش از 2000 برنامه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این تعداد برنامه‌ها روز به روز در حال افزایش است و این برنامه توانسته است رضایت کاربران بسیاری را به خود جلب نماید. یکی از ویژگی‌های استفاده از این سرویس این است که تمامی برنامه‌هایی که از این سرویس ابری نصب می‌شوند به طور خودکار و بدون کمک شما به روز رسانی می‌شوند. سرویس VEWD با تلویزیون هایی که مجهز به سیستم عامل اندروید هستند نیز کار می‌کند اگر شما برنامه‌ها توسط سرویس VEWD آپدیت شد و از این برنامه رضایت نداشتید می‌توانید تمامی برنامه‌ها را خودتان نیز آپدیت نمایید شما باید برنامه مورد نظر خودتان را در سرویس VEWD پیدا نکنید کرده و دکمه به روزرسانی آن را بزنید.

استفاده از VEWD برای آپدیت تلویزیون‌های هایسنس

نتیجه گیری

استفاده از تلویزیون‌های هوشمند در میان کاربران بسیار پرطرفدار است و تمامی کاربران قصد خرید تلویزیون هوشمند دارند اگر شما تلویزیون هایسنس دارید یا میخواهید تلویزیون هایسنس بخرید یکی از سوالات و نکات که با آن روبرو می‌شوید آپدیت و بروزرسانی تلویزیون هایسنس می‌باشد در این مقاله چهار روش آپدیت تلویزیون هایسنس را برای شما توضیح دادیم. شما میتوانید با نصب مجدد برنامه تلویزیون هایسنس را آپدیت و به روز رسانی نمایید. همچنین به‌روزرسانی سیستم‌عامل نیز روش دیگری است که شما می‌توانید این کار را انجام دهید استفاده از گوگل پلی و سرویس VEWD گزینه‌های دیگری هستند که شما به راحتی می‌توانید تلویزیون هایسنس خودتان را به روزرسانی نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره جهت خرید
مشاوره جهت راهنمایی و خرید