امکانات تلویزیون + آموزشتلویزیون

چگونگی اتصال تلویزیون سامسونگ به اینترنت

چگونگی اتصال تلویزیون سامسونگ به اینترنت

تلویزیون‌های هوشمند یکی از محصولات مورد علاقه در میان کاربران است و بسیاری از کاربران می‌خواهند تلویزیون‌های هوشمند بخرند، زیرا این محصولات قابلیت‌های بالا و متنوعی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. در میان این امکانات گسترده، یکی از رایج‌ترین آن‌ها اتصال به اینترنت در تلویزیون‌های هوشمند می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از تلویزیون‌های هوشمند و با استفاده از یک مودم به راحتی به اینترنت متصل شوید و صفحات را جستجو و مطالعه نمایید. در این مقاله قصد داریم درباره چگونگی اتصال تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ به اینترنت با یکدیگر گفتگو کنیم. اگر شما تلویزیون سامسونگ دارید یا قصد خرید تلویزیون سامسونگ را دارید با ما همراه باشید.

چگونگی اتصال تلویزیون سامسونگ به اینترنت

چگونگی اتصال مدل‌های قدیمی تلویزیون سامسونگ به اینترنت

برای اینکه تلویزیون‌های خودتان را که از مدل‌های قدیمی‌تر برند سامسونگ می‌باشد به اینترنت متصل کنید، باید اتصال اینترنت را با اتصال به خدمات جریان رسانه‌ای آنلاین بررسی کنید (example YouTube, Netflix, STAN et) یا می‌توانید برنامه های مرورگر اینترنتی را بر روی تلویزیون خود نصب نمایید.

چگونگی اتصال مدل‌های قدیمی تلویزیون سامسونگ به اینترنت

اتصال تلویزیون‌های هوشمند جدید UHD, SUHD , QLED & The Frame models برند سامسونگ

  1. برای اتصال به اینترنت در قدم اول بر روی ریموت کنترل دکمه Home را فشار دهید.
  2. در گام بعدی باید از قسمت Network گزینه Open Network Settings را انتخاب نمایید.
  3. در گام بعدی شما باید گزینه Wireless را کلیک کرده و تلویزیون شبکه بیسیم موجود را در محدوده خودش تشخیص می‌دهد.
  4. شما باید در مرحله بعدی اتصال روتر اینترنت خودتان را انتخاب نمایید. اگر اینترنت شما در اولین بار شناسایی نشد باید دکمه Refresh را کلیک کرده و فهرست شبکه‌های موجود را به روز رسانی کنید.
  5. در گام بعدی باید رمز عبور خود را وارد کرده و سپس دکمه Done را فشار دهید.
  6. در این مرحله تلویزیون شما به اینترنت متصل شده است و می‌توانید برای شروع کار دکمه ok را فشار دهید.

پیشنهاد میکنیم برای مشاهده انواع قیمت تلویزیون در سایت دبی کوچولو روی لینک مشخص شده کلیک کنید.

اتصال تلویزیون‌های هوشمند جدید UHD, SUHD , QLED & The Frame models برند سامسونگ

هشدارهای شبکه بی‌سیم

در پایان توجه شما را به این نکات جلب می‌کنیم. تلویزیون‌های سامسونگ از پروتکل‌های ارتباطی IEEE 802.11a / b / g / n پشتیبانی می‌کنند. سامسونگ IEEE 802.11n را به کار می‌برد. در غیر اینصورت زمانی که می‌خواهید در یک اتصال به شبکه، ویدیویی را مشاهده کنید ممکن است بافر را تجربه نمایید و ویدیو به صورت صریح برای شما پخش نشود.

بسیاری از شبکه‌های بی‌سیم یک سیستم امنیتی اختیاری دارند کاربران می‌توانند با فعال کردن این سیستم امنیتی یک کلید امنیتی با استفاده از حروف و اعداد بسازند و سپس برای اتصال به شبکه بی‌سیم از این کلید امنیتی استفاده کنند.

در مورد استفاده از شبکه بی‌سیم باید به این نکته اشاره کنیم که باید کانالی را انتخاب نمایید که برای روتر بی‌سیم استفاده نمی‌شود اگر شما کانالی را انتخاب کنید که برای روتر بی‌سیم استفاده می‌شود ممکن است با تداخل یا یک شکست ارتباطی روبه‌رو شوید.

برای استفاده از یک شبکه بی‌سیم باید تلویزیون را تنها به یک روتر بی‌سیم یا مودم متصل کنید. اگر روتر بی‌سیم شما ازDHCP پشتیبانی کند تلویزیون می تواند از یک آدرس IP DHCP یا ایستا برای اتصال به شبکه بی‌سیم بهره بگیرد.

هشدارهای شبکه بی‌سیم

چگونگی اتصال تلویزیون سامسونگ به اینترنت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره جهت خرید
مشاوره جهت راهنمایی و خرید