امکانات تلویزیون + آموزشتلویزیون

بهترین آنتی ویروس برای تلویزیون‌های هوشمند

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی تمایل کاربران به استفاده از تلویزیون های هوشمند دائم در حال افزایش است و بسیاری از کاربران علاقه دارند که تلویزیون‌های هوشمند داشته باشند و بتوانند از امکانات و قابلیت‌های این محصولات استفاده کنند. اما باید گفت که محققان معتقدند که این تلویزیون‌های هوشمند توسط هکرها ممکن است تهدید شوند. زمانی که روند دانلود فیلم‌ها از اینترنت در تلویزیون‌های خانگی افزایش یابد و تماشای کانال‌های تلویزیونی از طریق اینترنت بیشتر شود ممکن است که تلویزیون‌ها به ویروس‌های رایانه‌ای آلوده شوند به همین دلیل وجود بهترین آنتی ویروس تلویزیون‌های هوشمندی مانند سونی فیلیپس و سامسونگ ضروری است.

پس اگر شما هم تلویزیون هوشمند دارید یا قصد دارید که تلویزیون هوشمند خریداری کنید باید به فکر تهیه آنتی ویروس مناسب آن نیز باشید اگر می‌خواهید بهترین آنتی ویروس را شناسایی کنید با ما همراه باشید.

تلویزیون‌های هوشمند

بهترین آنتی ویروس تلویزیون‌های هوشمند برند فیلیپس و سونی

تلویزیون‌های هوشمند جزء جدا نشدنی همه خانه‌ها هستند. شما باید در هفته چندین بار تلویزیون هوشمند خودتان را اسکن کنید تا اگر ویروس یا بد افزاری بر روی آن وجود داشته باشد بتوانید آن را شناسایی و در صدد رفع آن اقدام کنید. احتمال دارد که بر روی تلویزیون‌های هوشمند ویروس یا بد افزاری وجود داشته باشد و مایکروسافت اعلام کرده است که کاربران باید در هفته چندین بار تلویزیون‌های هوشمند خودشان را اسکن کنند.

آنتی ویروس ESET Smart TV Security بهترین آنتی ویروس برای تلویزیون‌های هوشمند سونی و فیلیپس می‌باشد که مجهز به سیستم عامل اندروید هستند. اگر تلویزیون سونی یا فیلیپسی دارید که از سیستم عامل اندروید پشتیبانی می‌کند شما به راحتی می‌توانید آنتی ویروس را از فروشگاه Google Play دانلود نموده و این آنتی ویروس را بر روی تلویزیون خود نصب کنید. همچنین شما می‌توانید برنامه‌ها را تنظیم کنید به گونه‌ای که این برنامه تلویزیون شما را در زمان‌های مشخص اسکن می‌کند.

آنتی ویروس برای تلویزیون‌ هوشمند

بهترین آنتی ویروس تلویزیون‌های هوشمند برند سامسونگ

سامسونگ، تلویزیون‌های هوشمند خود را مجهز به سیستم عامل Tizen به بازار عرضه نموده است. این سیستم عامل توسط برند سامسونگ توسعه داده شده است و می‌تواند امکانات و قابلیت‌های فراوانی را در اختیار کاربران قرار دهد. در بازار ایران به راحتی می‌توان تلویزیون‌هایی را مشاهده کرد که سیستم عامل آنها از نوع Tizen می‌باشد. سامسونگ برای حفاظت از داده‌های کاربران امکانات و تدابیر خاصی اندیشیده است و از چندین روش مانند رمز عبور برای حفظ اطلاعات کاربران استفاده می‌کند.

یکی از شیوه‌هایی که سامسونگ به واسطه آن داده‌ها و اطلاعات کاربران را حفظ می‌کند شیوه رمزنگاری نقطه به نقطه می‌باشد. اطلاعات کاربران توسط یک سامانه رمز نگاری می‌شود و تنها سرور سامسونگ است که می‌تواند این داده‌ها را رمزگشایی کند. تلویزیون‌های هوشمند برند سامسونگ یک لایه نرم‌افزاری قدرتمندی دارند که در سامانه حفاظت از تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ بسیار عالی عمل می‌کند. برند سامسونگ یکی از بزرگترین سازنده‌های تلویزیون در جهان محسوب می‌شود، این برند اعلام نموده است که آنتی ویروس McAfee می‌تواند از ورود ویروس و بدافزار بر روی تلویزیون هوشمند جلوگیری کند. برند سامسونگ به تازگی با شرکت McAfee قرارداد بسته و همکاری آن‌ها آغاز شده است.

آنتی ویروس برای تلویزیون‌ سامسونگ

آنتی ویروس تلویزیون‌ اندروید برند سامسونگ

همانطور که گفتیم آنتی ویروس برای شناسایی ویروس و بدافزارهای تلویزیون استفاده می‌شود. قرار است که این برنامه نرم افزاری به صورت پیش فرض بر روی تلویزیون‌های سامسونگ نصب شود. یکی از نگرانی‌های سازنده‌های تلویزیون نرم‌افزارهای مخربی هستند که ممکن است بر روی تلویزیون نصب شوند؛ البته از سوی دیگر باید به این موضوع هم اشاره کنیم که سوء استفاده یا حملات مخرب به تلویزیون‌های هوشمند زیاد نبوده و حتی به جرأت می‌توان گفت که گزارش رسمی در این مورد در دست نیست.

پس اگر تلویزیون هوشمند سامسونگ دارید نیازی به دانلود کردن یک سرویس جدید آنتی ویروس نیست شما برای اینکه بدانید آیا تلویزیون شما ویروسی شده است یا نه می‌توانید از آپدیت‌های امنیتی که سامسونگ منتشر می‌کند استفاده کنید. معمولاً سامسونگ هر چند وقت یکبار این آپدیت‌ها را ارائه نموده و شما با استفاده از این آپدیت‌ها می‌توانید تلویزیون خود را اسکن نمایید.

پیشنهاد میکنیم با کلیک بر روی لینک درج شده قیمت تلویزیون سامسونگ در سایت دبی کوچولو را مشاهده نمایید.

آنتی ویروس

نتیجه گیری

به طور کلی وصل کردن تلویزیون‌های هوشمند به اینترنت این خطر را گوشزد می‌کند که ممکن است مزاحمانی به خانه خودمان دعوت کرده باشیم که منظور از همین مزاحمان ویروس‌های رایانه‌ای می‌باشد. برخی سیستم‌ها مانند سیستم عامل Webos از قابلیت امنیت اطلاعاتی برخوردار هستند و به همین دلیل احتمال ویروسی شدن یا بد افزاری شدن در تلویزیون‌های هوشمند بسیار پایین است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره جهت خرید
مشاوره جهت راهنمایی و خرید